Ochrana súkromia


portál referencie.sk je navrhnutý čo najoptimálnejšie splniť svoju úlohu pri zdieľaní a hľadaní skúseností s firmami a živnostníkmi, pričom potrebuje pracovať s informáciami o svojich užívateľoch. Veľmi si ceníme ich dôveru a preto chceme byť čo najviac transparentní v používaní osobných informácií pri práci s portálom.


Ochrana emailu:

Email vyžadovaný pri registrácii ukladáme len pre potreby našej služby. Email nikde nezverejňujeme, ani ho neposkytujeme tretím stranám. Email si môžete kedykoľvek zmeniť.

Osobné údaje:

Meno a priezvisko ako i ďalšie osobné údaje ktoré sa rozhodnete zverejniť pri registrácii sú uložené len pre potreby našej služby. Osobné údaje si môžete nastaviť ako neverejné a nebudú zobrazované vo vašom profile. Osobné údaje nijakým spôsobom neposkytujeme tretím stranám, okrem prípadov kedy musíme zdieľať tieto informácie ako zákonnú povinnosť.

Cookies:

K správnemu fugnovaniu našej služby ukladáme niektoré cookies, napríklad potrebné pre udržanie prihlásenia do služby.

Informácie poskytnuté v hodnotení firiem:

Referencie slúžia na výmenu informácií medzi užívateľmi, preto aj informácie ktoré píšete v hodnoteniach budú verejne zobrazované s cieľom ich využitia pre ďalších užívateľov.

Facebook:

Do našej služby sa môžete prihlasovať aj pomocou Facebook prihlásenia. K správnemu fungovaniu si ukladáme Vaše identifikačné číslo na Facebooku k registrovanému účtu na referencie.sk. Pri prvom prihlásení pomocou služby Facebook dopĺňame Vaše meno a email do registračného formulára, môžete sa však počas registrácie rozhodnúť zmeniť aj meno aj email. Naša aplikácia na prihlasovanie má tiež prístup k základným informáciám z Vášho účtu na Facebooku. Takýmito informáciami sú: profilová fotka, pohlavie, zoznam priateľov a niektoré ďalšie informácie, ktoré sú verejne dostupné vo vašom profile na Facebooku.

Bezpečnosť:

Robíme všetko preto aby informácie uložené u nás boli zabezpečené proti ich získaniu treťou stranou.


info

  Zabudli ste heslo?

 

 
alebo
Môžete sa prihlásiť aj cez:

Facebook
GoogleAlebo sa zaregistrujte ako firma alebo ako súkromná osoba